Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwraca medal od prezydenta Andrzeja Dudy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 maja 2017 r. o 13:40 Powrót do artykułu
Niedługo będziecie pisać o każdym kodziarzu co pracuje na parkingu czy w gminnym urzędzie? Kogo obchodzi jakiś Dembowski - artykuł co najmniej śmieszny, prezydent takich odznaczeń nadaje tysiące rocznie z urzędu, bul gafa gajowy z budy ruskiej prezesa TVP sobie odznaczał, ale i tak wygraną kampanię przewalił. Cienias. Andrzej Duda jest bardzo dobrym Prezydentem RP - polskim prezydentem, dużo lepszym od Komora czy Kwacha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dembowski sam zaprzecz swoim słowom .Prezydent nie dzieli Polaków skoro przyznał medal takiemu kmiotkowi od kodziarzy. Myślenie boli ale nie ma co wymagać od takich ludzi mózgu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Pana. Cyt Poczułem się urażony wypowiedziami prezydenta, że wnukowie odpowiadają za grzechy swoich dziadków, rodziców. Do którego pokolenia .... Prezydent ma rację Gadzinówka 'Der Sztandar Ludu - dziennik wschodni nadal szczuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo będziecie pisać o każdym kodziarzu co pracuje na parkingu czy w gminnym urzędzie? Kogo obchodzi jakiś Dembowski - artykuł co najmniej śmieszny, prezydent takich odznaczeń nadaje tysiące rocznie z urzędu, bul gafa gajowy z budy ruskiej prezesa TVP sobie odznaczał, ale i tak wygraną kampanię przewalił. Cienias. Andrzej Duda jest bardzo dobrym Prezydentem RP - polskim prezydentem, dużo lepszym od Komora czy Kwacha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi Pana. Cyt Poczułem się urażony wypowiedziami prezydenta, że wnukowie odpowiadają za grzechy swoich dziadków, rodziców. Do którego pokolenia .... Prezydent ma rację Gadzinówka 'Der Sztandar Ludu - dziennik wschodni nadal szczuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo będziecie pisać o każdym kodziarzu co pracuje na parkingu czy w gminnym urzędzie? Kogo obchodzi jakiś Dembowski - artykuł co najmniej śmieszny, prezydent takich odznaczeń nadaje tysiące rocznie z urzędu, bul gafa gajowy z budy ruskiej prezesa TVP sobie odznaczał, ale i tak wygraną kampanię przewalił. Cienias. Andrzej Duda jest bardzo dobrym Prezydentem RP - polskim prezydentem, dużo lepszym od Komora czy Kwacha .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo. Szacunek za decyzję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo . Otrzymać medal od Dudy to wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałam rano. Pierwsza myśl: następny człowiek przed którym należy chylic czoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądry facet, trudno inzyniera nazwac idiotą chyba że samemu jest sie tylko po podstawowce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze. Honor się ma a nie miewa Brawo Panie inżynierów. Proszę nie zrażać się wpisami PiSowskiej szczujni. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla tego Pana. Wstyd, że mamy takiego Prezydenta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Facet po prostu " ma jaja" .Pisowcy uczcie się od niego ale czy potraficie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba docenić, że facet wie co robi oraz że jest w stanie klarownie wyjaśnić swoje stanowisko . Ta odmowa to na pewno nie była pochopna decyzja. Szanuję za odwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy jestem czy medal od Komorowskiego byłby ok czy też poczułby się "urażony"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo! Facet ma prawdziwą odwagę cywilną w przeciwieństwie do pisowców. Do tego wykpił ich narrację, która ciągle dzieli ludzi na lepszych (panów) i gorszych (zdrajców, komunistów i złodziei oraz cyklistów). :) Pomijając drobny fakt, że w żadnej innej partii nie ma tylu komuchów co w PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż , nie od każdego można odbierać nagrody, tu złoty medal. Szacunek dla prawie obdarowanego tak wysokim odznaczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewactwu nie powinno się dawać żadnych medali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak " a wnuki nie uczęszczają na lekcje religii" przecież ten medal palił go w ręce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma KOD do komuny? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...